nici do obuwia nici obuwnicze maszyny do produkcji obuwia wosk do butów woskowanie obuwia kleje do butów klejenie obuwia

O NAS

Nasza firma istnieje na polskim rynku od ponad pół wieku. Od samego początku związana była z produkcją obuwia. W 1989 roku firma rozszerzyła swoją działalność - tworząc firmę handlową o nazwie Nikta BIS. I ten okres należy przyjąć jako początek działalności handlowej firmy Nikta. W latach 1993 -96 następuje prężny rozwój firmy umiejscawiając ją w czołówce tak pod względem wielkości i jakości oferowanych towarów. Od tego też okresu firma zaopatruje małe i duże firmy produkujące obuwie, wyroby ze skóry; we wszystko co niezbędne do produkcji obuwia: materiały i maszyny. W nowe milenium firma wkroczyła z szeroką ofertą swoich usług, tak w zakresie materiałów jak i maszyn (maszyny obuwnicze, maszyny szwalnicze).

Nikta dzisiaj to:
Szybkość i niezawodność działania Szeroka gama ferowanych usług Konkurencyjność Wysoko-wyspecjalizowany personel i sprawna organizacja Swoim zasięgiem firma obejmuje cały kraj poprzez dwa odziały w Bielsku - Białej i w Łodzi, które mają możliwość dotarcia do całego polskiego rynku dzięki systematycznemu pozyskiwaniu klientów oraz szerokiej sieci hurtowni zaopatrywanych przez firmę, czy pracę akwizytorów.
Osobną rzeczą jest działalność eksportowa firmy; za naszym pośrednictwem towary i maszyny docierają przede wszystkim do takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Litwa, Rosja etc.

W naszej ofercie znajdują się maszyny obuwnicze, maszyny szwalnicze, materiały obuwnicze, materiały kaletnicze, rymarskie. Zapewniamy pełne zaopatrzenie przy produkcji bez względu czy jest to szwalnia, montaż, przygotowanie produkcji, rozkrój. W zakres oferowanych maszyn w wchodzą maszyny nowe oraz używane po przeglądzie technicznym lub remoncie kapitalnym wykonywanym w naszej firmie przez wyspecjalizowany personel. W oferowanych przez nas usługach oprócz sprzedaży maszyn oraz części zamiennych zarówno do maszyn szwalniczych jak i do maszyn specjalistycznych typu formowarki, przeszywarki, ćwiekarki, ścieniarki i wiele innych. Dokonujemy również usługowego remontu i napraw maszyn.

© NIKTA . Wykonanie strony intenretowej i pozycjonowanie www.enkomp.pl strony internetowe Bielsko
Strona internetowa pozycjonowana pod frazami: maszyny obuwnicze, maszyny do obuwia, producent maszyn obuwniczych, serwis maszyn obuwniczych, sprzedaż maszyn obuwniczych, sprzęt dla branży obuwniczej, Żelazka retuszerskie, Aktywizatory kleju, Dmuchawy gorącego powietrza z podawaniem pary, Maszyny do cięcia materiałów na pasy, Obcinarki, Parzaki cholewek, Perforowarki, Podnoskarki, Rozciągarki do obuwia, Stemplowarki, Złociarki, Hot print, Hot stamping, Wycinarki mostowe, Wycinarki ramienne, Wytłaczarki, Zawijarki brzegu, Ścieniarki brzegu, Częsci zamienne ATOM, Części zamienne COLLI, Części zamienne COMELZ, Części zamienne FAMAS, Części zamienne SABAL, Dziurkacze, Kółka do polerowania lub wygładzania obrzeży paska, Membrany gumowe do przyklejania spodów, Noże krążkowe, Noże taśmowe, Kleje obuwnicze, Materiały podeszwowe,wyposażenie producentów obuwnia, Bielsko-Biała, Katowice, Warszawa, Łódź, Poznań, Kielce, Rzeszów, Wrocław, Szczecin, Zielona Góra, Białystok, Kraków, Tarnów, Radom, Śląsk, Polska