SPIDER

Model:
SPIDER
Stan:
nowa

Systemy nanoszenia kleju w 3 i 5 osi, z systemem wizyjnym lub bez, pozwalają na osadzanie kleju na różnych wysokościach. Program ruchu głowicy nakładającej klej może być importowany z pliku o formacie DXF lub automatyczne pozyskiwany przez system skanowania pola roboczego.

 

3-osiowy automatyczny system nanoszenia kleju pozwala, w porównaniu do wykonania ręcznego, zautomatyzować i przyspieszyć osadzanie liniowe np. silikonu na płaskich wzorach (również na różnych wysokościach), zwiększając w ten sposób wydajność.

Dzięki ruchowi kontrolowanemu przez oś gwarantuje maksymalną czystość i wysoką jakość osadzania oraz absolutną dokładność i stałą powtarzalność trajektorii osadzania.

 

5-osiowy automatyczny system nanoszenia kleju został zaprojektowany do nakładania kleju na elementach o nierównej podstawie oraz rożnych wysokościach ścianek bocznych np. podeszewa typu Opanka. Po ustaleniu strategii klejenia i parametrów pracy, w trybie automatycznym zapewnia osadzanie kleju natryskowego wzdłuż pożądanych trajektorii do podeszwy (w tym krawędzi wewnętrznej), dzięki 5-osiowej funkcji interpolacji.

 

Maszyny są projektowane pod konkretną specyfikacje i wymagania klienta.

Zobacz także

ANGELERI

seria GP

zobacz więcej

SABAL

5100P+5207

zobacz więcej

SABAL

5000+5100P+5207

zobacz więcej