seria 700Qe

Model:
seria 700Qe
Stan:
nowa

SIRUBA 700Qe to seria overlocków z innowacyjną technologią MECHATRONIC polegającą na zintegrowaniu wszystkich najważniejszych podzespołów w jednym urządzeniu.
Silnik energooszczędny servo, skrzynka sterująca oraz włącznik wbudowane są w głowicę maszyny. Takie rozwiązanie daje gwarancję cichej pracy oraz wpływa na zmniejszenie zużycia energii.

Silnik servo to obecnie najnowocześniejszy rodzaj napędu maszyn szyjących. Maszyny z takim napędem zużywają nawet do 75% mniej energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi silnikami sprzęgłowymi, są cichsze i wytwarzają mniejsze drgania podczas pracy.
Większa prędkość szycia.

Nowy wzmocniony model silnika energooszczędnego servo pozwala na szycie z pełną prędkością aż do 7.500 ściegów/min. Zwiększenie prędkości szycia wpływa znacząco na wzrost wydajności oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.
Szeroki zakres zastosowań.

Rozstawy oraz oprzyrządowanie do overlocków serii 700Qe są kompatybilne z popularnymi na rynku maszynami serii 700K. Dzięki temu zyskujemy możliwość zastosowania maszyn do większej ilości różnorodnych operacji oraz łatwy dostęp do części eksploatacyjnych np. płytki ściegowe, ząbki, stopki, itp.

Zobacz także

???

Szukasz maszyny?

zobacz więcej
Overlock JACK C4 maszyn do szycia krawiecka

JACK

seria C

zobacz więcej

JACK

JK-798-TDI

zobacz więcej